Nieuw
Betaal in termijnen
{{ productAwardLocalized.Quote }}

XTC Advanced 29 2

€ 2.699

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Responsieve rijkwaliteit en maximale efficiëntie op snelle, flowy singletracks. Deze lichtgewicht carbon hardtail is een geweldige keuze voor XC wedstrijden of bloedsnelle XC ritten.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht en responsief:

Het handgebouwde Advanced-grade composite frame die XC-wedstrijdrijders en fanatieke mountainbikers een competitief voordeel geeft tijdens het klimmen, accelereren en sprinten.

XC-efficiëntie:

Het frame heeft een hoge stijfheid/gewichtsverhouding en dat vertaalt zich naar een hoge trapefficiëntie en nauwkeurig stuurgedrag op de trails.

Aangepaste compliance:

Elke framemaat heeft een specifiek afgestemde mate van compliance. Door gebruik te maken van maatspecifieke carbon layup-schema’s wordt een optimale verticale flexibiliteit gecreëerd waardoor schokken en trillingen optimaal worden geabsorbeerd.

Highlights

With its large-diameter 29-inch wheels and lightweight Advanced-grade composite frame, this responsive hardtail flies on XC terrain. The frameset is engineered for a 100mm fork, handcrafted with a specific composite layup schedule according to frame size. This creates an optimal stiffness-to-weight ratio with just the right amount of vertical compliance. It features wider Boost hub spacing, which improves wheel stiffness and adds clearance to run larger tires, plus a host of other features that let you dial in its performance on XC terrain.

XtC Advanced 29 with interactive tooltips

Technologieën

Advanced Composite Technology
OverDrive
Tubeless Systeem

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)380154311747518,752520,7
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59523,461424,26352566526,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)431,7431,7431,7431,7
GNaloop (mm) (inch)94,93,794,93,794,93,794,93,7
HWielbasis (mm) (inch)108742,8110643,5112844,4115945,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)582,3582,3582,3582,3
KStack (mm) (inch)60423,860423,861324,163224,9
LReach (mm) (inch)41616,443517,145317,847718,8
MStand Over Height (mm) (inch)7372976430,179131,182932,6
NStuur breedte (mm) (inch)76029,976029,976029,976029,9
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"
Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Black / Amber Glow
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, 12x148mm thru-axle
  • Voorvork
    Giant Crest 34 RRL, 100mm, remote lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL XC Flat, 780x31.8mm
  • Grips
    Giant XC Pro S:32mm, M:32mm, L:34mm, XL:34mm
  • Stuurpen
    Giant Contact S:60mm, M:70mm, L:80mm, XL:90mm
  • Zadelpen
    Giant Connect, 30.9x400mm
  • Zadel
    Fi'zi:k Antares R7 with S-Alloy rails
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano SLX, 1x12
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano SLX
  • Remmen
    Shimano BR-MT500, hydraulic, Shimano RT-56 rotors [F]180mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano MT-501
  • Cassette
    Shimano SLX, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Shimano SLX, 32t S:170mm, M:175mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant XCT 29” alloy, 25mm inner width
  • Naven
    alloy, sealed bearing
  • Spaken
    Sapim
  • Banden
    Maxxis Recon Race 29x2.25, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared, 2.25" max tire size, 38t max chainring size
  • Gewicht
    11,03kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.