Skip to main content
{{Cart.NumberOfCartItems}} 0
VERGELIJKEN
Quick-E+ 25 km/h
 

Quick-E+ 25 km/h

2017

2399 2799

Alleen in de winkel

Contact

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

VERPLAATS JE SNELLER DOOR DE STADSOMGEVING MET DEZE SUPERMODERNE MOBILITEITSFIETS.
Specificaties
MotorGiant SyncDrive Sport, 80Nm, 250W
SensorenGiant PedalPlus 4-sensor technology
DisplayGiant RideControl EVO, grip launch control with walk assist, mini USB charger
AccuGiant EnergyPak400, 36V 11.3Ah Rechargeable Lithium-Ion
MatenS, M, L, XL
KleurenFighter Grey
FrameALUXX SL aluminum
VoorvorkALUXX SL aluminum Tapered steerer, 15QR
StuurAluminum 6061 T6 640x31,8mm 9dgr Sweep
StuurpenAluminum 6061 T6 Forged
ZadelpenAluminum 6061 T6 Forged
ZadelGiant Contact upright
PedalenAluminum Platform
ShiftersShimano Deore 2x10sp
VoorderailleurShimano Deore
AchterderailleurShimano Deore shadow
RemmenShimano M315 Hydraulic Disc
RemhendelsShimano M315 Hydraulic Disc
CassetteShimano HG50-10 11-36T
KettingKMC X.10e, e-bike specific
CranksetFSA forged crankset, 28/42T
VelgenGiant CR70 Double Wall 27,5"
NavenGiant Tracker Sport 32H
SpakenStainless steel
BandenSchwalbe Big Ben, 27.5x2" (584x50mm)
Extra'sGiant EnergyPak 4A fast charger
VerlichtingAxa BlueLine 50 Lux 6V DC light front Spanninga Vena LLT 6V DC rear
DragerGiant integrated design
Gewicht-

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

fiets diagram
  SMLXL
Zitbuis lengte (mm) (inch)43517,148519,153521,158523
Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,0°73,0°72,0°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)55021,757022,459023,261024
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31455,71606,31807,1
Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,0°71,0°71,0°
Vork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
Naloop (mm) (inch)793,1763763763
Wielbasis (mm) (inch)103140,6103640,8105641,6106541,9
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
Stack (mm) (inch)57922,859123,360523,862424,6
Reach (mm) (inch)38415,138915,340515,940716
Stand Over Height (mm) (inch)722,8753783,1823,2
Stuur breedte (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,2
Stuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,11003,91003,9
Cranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
Wielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.