Sale 17%
{{ productAwardLocalized.Quote }}

AnyTour CS 1

2020

€ 999 € 1.199

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Onbezorgd naar kantoor per fiets en af en toe ontspanning

Doordeweeks zorgeloze woon-werkritten en in het weekend een aangename tocht om even te ontspannen. Het kan met de Anytour CS. Deze mid-end toerfiets is geschikt voor zowel vlak als heuvelachtig terrein, mede dankzij het lichte aluminium frame (Aluxx). Met de hydraulische schijfremmen is er veel remkracht, ook als er onverhoopt een spat regen valt. Groot pluspunt van de Anytour CS is de beltdrive: deze doet stil zijn werk en is duurzaam en onderhoudsarm. Reflecterende details zorgen voor veiligheid en de brede banden brengen comfort. Met behulp van de MIK-achterdrager gaan essentiële spullen onderweg gemakkelijk mee.

Specificaties
  • Maten
    M, L, XL
  • Kleuren
    Steel Blue / Reflective Silver
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Giant alloy fork
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Custom Giant Contact handlebar
  • Stuurpen
    Satori aluminum angle adjustable
  • Zadelpen
    Suspension SP-375A
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    VP-613 City/Trekking
  • Shifters
    Shimano Alfine 8 Speed
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    N/A
  • Remmen
    Shimano BL-MT400
  • Remhendels
    Shimano BL-MT400
  • Cassette
    18
  • Ketting
    belt drive
  • Crankset
    belt drive, 38
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant GX28
  • Naven
    front hub DH-3D32 (32 hole) rear hub Alfine 8 Speed
  • Spaken
    stainless, 14G
  • Banden
    Giant P-X3 Multi-Surface, 700x45 W/ Reflective Stripe
  • Extra's
    Rear carrier with MIK
  • Verlichting
    Front: Trelock I-Go Sport 350 USB, Rear: SOLO XBA ON/OFF/AUTO 50MM
  • Gewicht
    14,6 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXL
BZitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859523,461024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31756,91907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°
HWielbasis (mm) (inch)109843,2111443,9113044,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)38315,139415,540515,9
MStand Over Height (mm) (inch)78430,981832,285333,6
PCranklengte (mm) (inch)1756,91756,91756,9

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.